Las Vegas 2019

Od jakiegoś czasu było słychać pytanie, kiedy kolejny rajd Las Vegas. Tak więc po ponad rocznej przerwie pragniemy ogłosić, że w dniach 7-8 czerwca 2019 r. odbędzie się tradycyjnie ekstremalna gra 24-godzinna. Rajd skierowany jest do harcerek i harcerzy z drużyn starszoharcerskich (15+), wędrowniczek i wędrowników, instruktorek i instruktorów a także osób spoza ZHP.

Czekać będzie Was wiele kilometrów do przejścia, gimnastyka umysłowa, trochę abstrakcji i przełamywania się, a oprócz tego standardowo :) pot, brud, woda, błoto, zmęczenie, irytacja, złość i jeszcze więcej potu, brudu, zmęczenia, złości i wody. Impreza z założenia będzie trudna. Każdy może się zapisać, ale nie każdy musi rajd ukończyć. Ci, którzy tego dokonają, na pewno nie będą żałować wspaniałej przygody i zaplanują uczestniczenie w następnej.

Start w piątek o 21.00. Szczegółowe informacje będą przekazane patrolowym droga elektroniczną.

Organizacją rajdu zajmują się: pwd. Adrian Rozbicki oraz pwd. Rafał Wolski.

Pytania oraz zgłoszenia patroli do 27 maja pod adresem: adrian.rozbicki@pragapoludnie.zhp.pl  

Regulamin rajdu